Thermas Paradise Rio Quente Flats 222
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Verwarmd zwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Eten op locatie Bar/ lounge | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Thermas Paradise Rio Quente Flats 222 bieden uitzicht op de rivier en zijn op 250 meter van het Hot Park gelegen. Het appartement biedt privéparkeren ter plekke.
Het Cerrado strand is op 3 km van het 1-badkamer appartement gelegen.
De accommodatie biedt een complete keuken. Het appartement biedt ook een sauna om de algehele verblijfservaring van gasten te verbeteren.
- Locale bezienswaardigheiden
- Eko Aventura Park4015 km
- Praia do Cerrado3674 km
- Clubinho da Crianca Hot Park3917 km
- Half Pipe3998 km
- Parque das Fontes3966 km
- Lazy River4014 km
- Aquariver4042 km
- Ponto no Hot Park3714 km
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas33 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats op locatie
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Sauna
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Thermas Paradise Rio Quente Flats 222?
Als gasten bij Thermas Paradise Rio Quente Flats 222 verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Rio Quente bezoeken, het Hot Park (250 m) en het Cerrado strand, gelegen op een afstand van 3 km. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Thermas Paradise Rio Quente Flats 222?
De prijs van het boeken van Thermas Paradise Rio Quente Flats 222 is $57. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Thermas Paradise Rio Quente Flats 222?
Gasten van Thermas Paradise Rio Quente Flats 222 kunnen profiteren van een privéparkeerplaats die ter plekke is gelegen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Thermas Paradise Rio Quente Flats 222?
Ter plaatse kunnen gasten van Thermas Paradise Rio Quente Flats 222 de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.